طراحی سایت

پنج روش برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی توسط دارکوب ارائه می گردد که توضیحات آن در ادامه موجود است:

اینطور که فکر می کنید نیست. زیرا همین الآن هم دیجی کالا رتبه اول بعضی از محصولات را ندارد. بیشتر تمرکز آن روی یک سری از محصولاته فقط مانند کالای دیجیتالی. لذا اگر بخواهد روی تمام دسته های محصولات کار کند هزینه این کار بسیار زیاد می شود و خیلی راحت نیست.

یکی از مهمترین بخش‌هایی که ما در طراحی سایت فروشگاهی به آن توجه می‌کنیم، استفاده از طرح‌های اختصاصی برای صفحات آن است. منظور از طرح اختصاصی، استفاده از طرح گرافیکی و رابط کاربری که منعکس کننده‌ی نوع برند و محصول آن فروشگاه باشد.

گوگل فهم بهتری نسبت به محتوای سایت پیدا می‌کند و در نتیجه رتبه‌ی سایت و در نتیجه درآمد سایت شما به مرور افزایش خواهد یافت.

بنابراین پس از به اتمام رساندن کلیات طراحی وب سایت فروشگاهی، مبحث «رعایت اصول سئو» را در قدم بعدی، به شدت جدی بگیرید.

یکی از امکانات مهمی که ما در تمام صفحات سایت فروشگاهی فعال می‌کنیم، امکان ثبت نظر کاربران است. وقتی مشتریان بتوانند نظرات مثبت و منفی خود را در یک صفحه‌ی محصول درج کنند، در واقع تجربه‌ی خرید خود را به طور رایگان اینجا با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

البته برخی از کارشناسان این مرحله را به عنوان آخرین مرحله طراحی وبسایت پیشنهاد داده اند؛ اما ما به دلایل متنوعی، خرید هاست و دامنه را به عنوان مرحله اول توصیه میکنیم؛ چرا که:

در سایت منبع این مقاله شما را با معایب سایت ساز وبزی آشنا کردیم و امیدواریم که قدمی هر چند کوچک در جهت افزایش بیشتر بخوانید آگاهی شما درباره این سایت ساز و وردپرس برداشته باشیم.

طراحی وبسایت فروشگاهی با قابلیت اطلاع دهی هر یک مراحل خرید و ارسال کالاها به مخاطب؛ به وسیله ارسال پیامک یا ایمیل

ورود

به کارگیری انواع سیستم های جذاب پیشنهاد و انتقاد، نظرسنجی، تجربیات از محصول و …

برای دسترسی به این برنامه در محیط ویندوز مسیر زیر را طی کنید:

نگران نباشید با هم پیش میریم و به همه طراحی وب سایت موارد خواهیم رسید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی که در این روش طراحی قالب وب سایت توسط گرافیست و زیر نظر کارفرما انجام می گردد (مدت زمان از چهار هفته)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *